BRAK WOLNYCH MIEJSC :) PROJEKT: FERIE. Półkolonie etnograficzne w Muzeum dla Dzieci

15.01.2018 - 27.01.2018

rezerwacje@ethnomuseum.pl

Projektowanie to nie lada sztuka!

Uczestnicy półkolonii etnograficznych  PROJEKT: FERIE  odkryją w sobie talent kreacyjny i staną się dizajnerami. Artystyczny nieład czy architektoniczna precyzja? Malarstwo tradycyjne czy sztuka street artu? Inspiracja tradycją czy kreowanie przyszłości? Poznamy różne  techniki i  będziemy na tropie  własnego stylu! Wszystko w  przyjaznej atmosferze jaką zapewnia Muzeum dla Dzieci.

Uczestnicy półkolonii etnograficznych PROJEKT: FERIE poznają z nami m.in.:

• świat warszawskich murali  z Free Walking Tour Warsaw i stworzymy własne wielkopowierzchniowe  graffiti
  • tajniki food designu podczas zajęć kulinarnych w  Little Chef- Szkoła Gotowania dla Dzieci
  • magię projektowania mody  wraz z  projektantami z RISK. Made in  Warsaw
  •  polski dizajn za sprawą naszej czasowej wystawy DIZAJN MA SENS(5S)

NASZE TURNUSY:

TERMINY:

Turnus I – 15-20 stycznia 2018   BRAK WOLNYCH MIEJSC :)

Turnus II – 22-27 stycznia 2018   BRAK WOLNYCH MIEJSC :)

Program odpowiedni dla dzieci w wieku 6-12 lat

ZAPEWNIAMY

• Całodzienną opiekę wysoko wykwalifikowanej kadr wychowawców z poświadczonymi uprawnieniami Kuratorium Oświaty
  • Zajęcia prowadzone przez doświadczonych animatorów kultury i edukatorów, artystów, ludzi pełnych pasji!
  • Spacery i zabawy na świeżym powietrzu dzięki, którym poznajemy Warszawę
  • Pyszne całodzienne wyżywienie składające się z trzech posiłków: drugiego śniadania, obiadu i podwieczorku serwowane przez mistrzów kuchni z Po Prostu Art Bistro ( z uwzględnieniem wszystkich diet i alergii uczestników)
  • Ubezpieczenie
  • Wyjątkową atrakcję - nocowanie w Muzeum z piątku na sobotę!
  • Świetną lokalizację! Muzeum dla Dzieci mieści się na Kredytowej 1 - 5 minut od stacji metra Świętokrzyska ( M1 i M2) oraz 4 minuty od stacji metra Nowy Świat ( M2).

Ilość miejsc ograniczona

Wybierzcie swój termin i zapiszcie się na półkolonie etnograficzne  PROJEKT: FERIE już dziś!

rezerwacje@ethnomuseum.pl

CENA:

800 zł/dziecko
750 zł/dziecko – cena dla dzieci, które już brały udział w Półkoloniach etnograficznych w Muzeum dla Dzieci,
zniżka 50 zł dla drugiego i kolejnego dziecka z rodzeństwa

REZERWACJA KROK PO KROKU:

• Mailowa lub telefoniczna rezerwacja miejsca: tel. 22 696 53 80 rezerwacje@ethnomuseum.pl
  • Podczas rezerwacji prosimy o podanie: imienia i nazwiska dziecka/ci, wieku dziecka, imienia i nazwiska opiekuna, jego numeru telefonu komórkowego oraz adresu e-mail. Uwaga: rezerwacji miejsca dla dziecka może dokonać tylko opiekun.
  • Potwierdzenie mailowe rezerwacji oraz wysyłka dokumentów: karty zgłoszeniowej uczestnika wypoczynku, zgody na wykorzystanie wizerunku, regulaminu półkolonii, formularzy odbioru uczestnika.
  • Wpłata zaliczki.
  • W ciągu 5 dni od momentu rezerwacji prosimy o wpłatę kwoty 400 zł i przesłanie mailem potwierdzenia dokonania przelewu na adres rezerwacje@ethnomuseum.pl. Rezerwacja zostaje automatycznie anulowana, jeśli w ciągu 7 dni od jej daty nie zostanie dokonany przelew.
  • Wpłata pozostałej kwoty 10 dni od wpłaty zaliczki turnusu.
  • Uwaga! W przypadku, gdy rezerwacja następuje na mniej niż 3 tygodnie przed rozpoczęciem się turnusu prosimy o wpłatę całej kwoty w ciągu 5 dni.
  • Dane i instrukcja do wykonania przelewu:  Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie Kredytowa 1, 00-056 Warszawa
     Nr konta: Bank Milenium 83 1160 2202 0000 0002 0926 8953
     Tytułem: MDD, imię i nazwisko dziecka, wiek, „Półkolonie etnograficzne”, turnus (daty). Na przykład: „MDD, Jaś Kowalski, 6 lat, Półkolonie etnograficzne, 17-22 sierpnia 2015 r.”
  • Dostarczenie wypełnionej przez opiekunów karty zgłoszeniowej uczestnika wypoczynku do siedziby Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie.

Wycofanie zaliczki może nastąpić najpóźniej na 21 dni przed rozpoczęciem turnusu. Po tym terminie zwrócone zostanie 50% wpłaty.

Uwaga! W przypadku rezygnacji z uczestnictwa dziecka w Półkoloniach po ich rozpoczęciu wpłata nie podlega zwrotowi.

2018-01-15 07:30:55
2018-01-27 16:30:55