PIKNIK WCZEŚNIAKA

PIKNIK WCZEŚNIAKA

02.09.2017
11:08 - 19:08

Miejsce: Skwer Rodziny Matysiaków przy ulicy Bednarskiej w Warszawie

Wstęp: bezpłatny

Zapraszamy na V Piknik Wcześniaka na Karowej, organizowany przez Szpital Kliniczny Ks. Anny Mazowieckiej.  2. września Skwer Rodziny Matysiaków  przy ulicy Bednarskiej w Warszawie na cały dzień zamieni się w tętniące radością i kreatywnością miejsce rodzinnych spotkań.  W tym roku bawimy się pod hasłem: „Aktywnie przez świat”!

Odnajdźcie nas na Pikniku i wspólnie z nami wykonajcie własne przeszkadzajki inspirowane tradycyjnymi instrumentami. Będzie bardzo wesoło i … głośno .

Kogo zapraszamy na Piknik? Wszystkie rodziny zainteresowane ciekawym spędzeniem czasu na świeżym powietrzu a także obecnych i byłych pacjentów Oddziałów Intensywnej Terapii Noworodka, Oddziałów Patologii Noworodka, dzieci długo leczonych.  Specjaliści czekać będą na Was z profesjonalnymi konsultacjami lekarskimi, a My – zawodowcy w sferze edukacji i animacji - zapewnimy doskonałą zabawę.

W celu dokonania rejestracji prosimy o wypełnienie formularza: stronie portalu egaga: http://www.egaga.pl/piknik-wczesniaka-karowej-zapisz-sie-juz-dzis/

2017-09-02 11:08:16
2017-09-02 19:08:16