Małe Mazurki w Muzeum dla Dzieci - Wiosna 2017

Cykl trzech warsztatów dla dzieci oraz dla dorosłych, pracujących z dziećmi.

Część pierwsza

16.00 -17.00 - zajęcia dla dzieci, koncert i zabawy.

Spotkanie dla dzieci do 5 - 10 lat.

Część druga

godz. 17.00 - 18.00 - warsztat metodyczny dla osób, pracujących z dziećmi.

Zapraszamy nauczycieli/ki, animatorów/ki, rodziców/ opiekunów. Dzieci mogą oczywiście zostać :).

18 kwietnia, wtorek - Kaja i Janusz Prusinowscy - „Baju baj” - jak opowiadać dzisiejsze bajki językiem dawnej muzyki? oraz Diana Szawłowska - dekoracje wiosenne - "gaik,maik i pazurki"

19 kwietnia, środa - Pięć klepek i Coś" - muzyczna opowieść z udziałem drewnianych klepek, kijków, szumów, skrzypień leśnych i dźwięków polnych. Opowiadają Jaworowi Ludzie - czyli Kasia Andrzejowska-de Latour, Kasia Wińska i Witek Zalewski.

20 kwietnia, czwartek - Paula Kinaszewska z dziecięcą orkiestrą Wesołe Mazurki z Pragi, „Mazurki mają pazurki” - mazurki na skrzypce i głos, oraz dekoracje wiosenne” gaik, maik i pazurki” - zajęcia dla młodych skrzypków, i nie tylko.

W Muzeum odbędzie się jeszcze od 3 do 6 innych warsztatów w ramach Festiwalu Wszystkie Mazurki Świata „Nurty, Wiry, Wisła” dla "dużych" dzieci - informacje na stronie www.festivalmazurki.pl bliżej tygodnia festiwalowego

Koszt: 10 zł

Zajęcia w ramach Festiwalu Wszystkie Mazurki Świata „Nurty, Wiry, Wisła” - 17- 22 kwietnia 2017

Informacje i obligatoryjne zapisy na warsztaty poprzez formularz na:

www.festivalmazurki.pl

Małe Mazurki w Muzeum dla Dzieci - Wiosna 2017